ГоловнаПро ГУКерівництвоГорохов біографічна довідка
 Версія для друку

Горохов Микола Юрійович

Перший заступник

начальника Головного управління ДСНС України у Луганській області

 

 

Gorohov-big.jpgПризначений  наказом ДСНС України від 12.06.2015 року №300

Народився: 18 лютого 1970 року в м. Луганськ. Громадянин України.

Освіта: закінчив Саратовське вище військове інженерне училище хімічного захисту (1992),  Академію пожежної безпеки України (2002).
 
Після закінчення Саратівського вищого військового інженерного училища хімічного захисту перебував на посаді командира взводу радіаційної та хімічної розвідки роти 362-го окремого батальйону хімічного захисту 28 окремої бригади хімічного захисту.

З вересня 1994    -    командир взводу радіаційної, хімічної та біологічної розвідки роти 362-го окремого батальйону радіаційної, хімічної та біологічної розвідки 28 окремої бригади радіаційного, хімічного та біологічного захисту. З липня 1997 - командир роти радіаційної, хімічної та біологічної розвідки 362-го окремого мобільного батальйону радіаційної, хімічної та біологічної розвідки 28 окремої мобільної бригади радіаційного, хімічного  та біологічного захисту.
З липня 1999 - інспектор 25-ї самостійної державної пожежної частини УМВС. З грудня 1999 - старший інспектор групи держпожнагляду 25-ї самостійної державної пожежної частини УМВС  України в Луганській області. З листопада 2002 - старший інженер групи держпожнагляду 25-ї самостійної державної пожежної частини при УПБ в Луганській області ДДПБ МНС України. З лютого 2005 - начальник відділення державного пожежного нагляду Сєверодонецького міського управління Головного управління МНС України в Луганській області. З лютого 2006 - заступник начальника управління – начальник відділу з питань наглядово-профілактичної діяльності Сєверодонецького міського управління Головного управління МНС України в Луганській області. З грудня 2006 - виконуючий обов'язки начальника Сєверодонецького міського управління Головного управління МНС України в Луганській області. З квітня 2007 - заступник начальника управління – начальник відділу з питань наглядово-профілактичної діяльності Сєверодонецького міського управління Головного управління МНС України в Луганській області. З січня 2010 -  начальник Сєверодонецького міського управління Головного управління МНС України в Луганській області.
З травня 2012 - направлений для подальшого проходження служби до Головного територіального управління МНС у Луганській області, потім - начальник відділу цивільного захисту у м. Сєвєродонецьк Головного територіального управління МНС у Луганській області.
Міністерство надзвичайних ситуацій України реорганізовано у Державну службу України з надзвичайних ситуацій згідно з Указом Президента України від 24 грудня 2012 року №726/2012.
З квітня 2013 - зарахований в кадри Державної служби України з надзвичайних ситуацій. З травня 2013 - начальник Сєвєродонецького міського управління Головного управління ДСНС України у Луганській області.

З жовтня 2014 - тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДСНС України у Луганській області

Нагороджений Нагрудним знаком «Кращому працівникові пожежної охорони», Почесною грамотою ДСНС, Нагрудним знаком «Знак Пошани».


Фото (172 kb)

Декларація майнового стану (з Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування)

    Твіт