ГоловнаПро ГУКерівництвоМельник біографічна довідка
 Версія для друку

Мельник Максим Васильович

Заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ДСНС України у Луганській області

 

 

Melnik_big.jpgПризначений  наказом ДСНС України від 30.01.2015 року №34

Народився: 14 листопада 1980 року у м. Сєвєродонецьк Луганської області. Громадянин України.

Освіта:  закінчив Академію пожежної безпеки України (2002)

Після закінчення Академії пожежної безпеки перебував на посаді інспектора групи держпожнагляду 5-ї самостійної державної пожежної частини 7-го загону державної пожежної охорони при УДПО УМВС України в Луганській області. З листопада - начальник караулу 25-ї самостійної державної пожежної частини при УПБ УМВС України в Луганській області. З лютого 2003 - начальник караулу 25-ї самостійної державної пожежної частини при УПБ в Луганській області ДДПБ МНС України. З лютого 2006 - заступник начальника 25-ї самостійної державної пожежної частини Сєверодонецького міського управління Головного управління МНС України в Луганській області.
З липня 2009 - заступник начальника відділу – начальник 46-ї самостійної державної пожежної частини Новоайдарського районного відділу  Головного управління МНС України в Луганській області.
З жовтня 2009 - заступник начальника 25-ї самостійної державної пожежної частини Сєверодонецького міського управління Головного управління МНС України в Луганській області. З грудня 2010 - заступник начальника управління з питань реагування на надзвичайні ситуації Сєверодонецького міського управління Головного управління МНС України в Луганській області.
З травня 2012 - зарахований у розпорядження начальника Головного територіального управління МНС у Луганській області.
З травня 2012 - головний фахівець відділу цивільного захисту у м. Сєвєродонецьк Головного територіального управління МНС у Луганській області.
Міністерство надзвичайних ситуацій України реорганізовано у Державну службу України з надзвичайних ситуацій згідно з Указом Президента України від 24 грудня 2012 року №726/2012
З квітня 2013 - зарахований в кадри Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
З травня 2013 - заступник начальника управління – начальник відділу цивільного захисту Сєвєродонецького міського управління Головного управління ДСНС України у Луганській області. З листопада 2013 - начальник відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Луганській області. З січня 2013 - заступник начальника управління – начальник відділу цивільного захисту Сєвєродонецького міського управління Головного управління ДСНС України у Луганській області.

Нагороджений Грамотою МНС України, Медаллю «За бездоганну службу» III ступені, Нагрудним знаком «За відвагу в надзвичайній ситуації».


Фото (1,39 МВ)

Декларація майнового стану (з Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування)

    Твіт