ГоловнаНадзвичайні події
Знайдено: 3659

Надзвичайні події

18 Вересня08:30 Оперативна інформація щодо розмінування Луганської області
Пам'ятайте! Розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів займаються виключно підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт.
18 Вересня08:24 За минулу добу рятувальники Луганщини 29 разів виїжджали на гасіння сухої трави, очерету та сміття, загальною площею 25,3 га
ГУ ДСНС України у Луганській області закликає дотримуватись правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів, на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок.
14 Вересня08:10 За минулий тиждень на Луганщині вогнеборці ліквідували 235 пожеж та 46 разів надали допомогу населенню
За минулий тиждень (з 07.09.20 по 14.09.20) Луганські підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів
11 Вересня08:40 Оперативна інформація щодо розмінування Луганської області
Пам'ятайте! Розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів займаються виключно підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт
8 Вересня09:06 Луганська область: ліквідовано пожежі в екосистемах поблизу населених пунктів Трьохізбенка, с. Старий Айдар
7 вересня о 19:10 пожежу сухої трави, валежнику та лісового масиву між с. Старий Айдар та с. Лобачеве, яка виникла 4 вересня, ліквідовано.
7 Вересня12:04 Луганська область: ліквідовано пожежу в екосистемах поблизу населеного пункту Трьохізбенка, триває ліквідація пожежі біля с. Старий Айдар
Станом на 7 вересня о 11:20 пожежу сухої трави та лісових насаджень в Новоайдарському районі (с. Лобачеве, с. Лопаскине та смт Трьохізбенка) ліквідовано.
7 Вересня08:08 Оперативна інформація щодо пожеж в екосистемах на території Луганської області
Всього на території області до гасіння пожеж залучено 359 чоловік та 90 одиниць техніки, з них від ДСНС 291 чоловік особового складу та 67 одиниць техніки.
6 Вересня08:30 Оперативна інформація щодо пожеж в екосистемах на території Луганської області (ФОТО, ВІДЕО)
Станом на 6 вересня загрози населеним пунктам немає. Інженерною технікою створено 12 мінералізованих смуг для захисту ГРП поблизу с. Лобачеве. Здійснюється гасіння по периметру пожежі в доступних місцях..
4 Вересня10:24 Надзвичайники врятували за минулу добу 70 житлових будівель
Нині рятувальники працюють у Новоайдарському та Станично-Луганському районах, завершуючи гасіння окремих осередків тління лісової підстилки та залишків деревини всередині контрольованого периметру.
3 Вересня12:53 Оперативна інформація щодо пожеж в екосистемах на території Луганської області (станом на 11:00 3 вересня) ВІДЕО
2 вересня внаслідок надзвичайної пожежної небезпеки на території області зафіксовано 24 загоряння сухої трави на площі близько 1 тис. 200 гектарів.
3 Вересня10:48 Оперативна інформація щодо пожеж в екосистемах на території Луганської області (станом на 10:20 3 вересня)
З 6 осередків пожеж сухої трави та лісових насаджень, на яких проводилось гасіння, ліквідовано – 2 осередки (поблизу с. Бараниківка Кремінського району та в Трьохізбенському лісництві). Продовжується гасіння 4 осередків, з яких локалізовано 2 осередки в Станично-Луганському районі (поблизу с. Геївка та між с. Болотене і смт Станиця Луганська).
3 Вересня08:11 Оперативна інформація щодо пожеж в екосистемах на території Луганської області (ВІДЕО)
2 вересня внаслідок надзвичайної пожежної небезпеки на території області зафіксовано 24 загорання сухої трави на площі близько 1 тис. 200 гектарів. Станомна 7 год. 3 вересня ліквідовано 16 пожеж.
Новини
Документи
Фото
Відео
Аудіо
    Оперативна інформація

        Твіт