ГоловнаПро ГУКерівництвоОдинець біографічна довідка
 Версія для друку

Одинець Тарас Вячеславович

Заступник начальника Головного управління - начальник управління з державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Головного управління ДСНС України у Луганській області

 

 

Odinets-polkovnik.JPGПризначений  наказом ДСНС України від 12.06.2015 року №300

Народився: 01 липня 1977  року у м. Алчевськ  Луганської області. Громадянин України.

Освіта: закінчив Харківський інститут пожежної безпеки МВС України (1999).

Після закінчення Харківського інституту пожежної безпеки МВС України перебував на посаді інспектора 3-ї самостійної державної пожежної частини УМВС в Луганській області. З липня 2002 - інженер відділу держпожнагляду Управління державної пожежної охорони УМВС України в Луганській області. З грудня 2002 - інженер відділу держпожнагляду Управління пожежної безпеки УМВС України в Луганській області. З лютого 2003 - інженер відділу держпожнагляду УПБ в Луганській області ДДПБ МНС України. з липня 2003 - провідний фахівець відділу держпожнагляду Управління пожежної безпеки та аварійно-рятувальних робіт МНС України в Луганській області. З грудня 2003 - провідний фахівець відділу держпожнагляду управління з питань наглядово-профілактичної діяльності Головного управління МНС України в Луганській області. З березня 2004 - начальник сектору активних і пасивних засобів протипожежного захисту Головного управління МНС України в Луганській області.

З травня 2012 - направлений для подальшого проходження служби до Головного територіального управління МНС у Луганській області. З травня 2012 - начальник сектору активних і пасивних засобів протипожежного захисту Головного територіального управління МНС у Луганській області. З липня 2012 - начальник караулу 37 державної пожежно-рятувальної частини (м. Зимогір’я) Головного територіального управління МНС у Луганській області.
Міністерство надзвичайних ситуацій України реорганізовано у Державну службу України з надзвичайних ситуацій згідно з Указом Президента України від 24 грудня 2012 року №726/2012
З травня 2013 - начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Луганській області. З грудня 2014 - тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника Головного управління-начальника управління державного нагляду та контролю Головного управління ДСНС України у Луганській області. З січня 2015 - заступник начальника Головного управління-начальник управління державного нагляду та контролю Головного управління ДСНС України у Луганській області.

Нагороджений нагрудним знаком “За відвагу в надзвичайній ситуації”


Фото (390 kb)

Декларація майнового стану (з Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування)

    Твіт