ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 4485

Останні новини

24 Січня08:00 Будьте обережні при використанні пічного опалення!
Шановні громадяни! Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте! Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищі, в підвалах, сараях та інших підсобних приміщеннях!
24 Січня08:00 Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки в холодну пору року
Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів
20 Січня08:23 Луганщина: рятувальники забезпечили безпеку громадян під час купання на Водохреща
На Водохреща на водоймах області чергувало 118 рятувальників та 24 одиниці спеціальної техніки. Жодної надзвичайної події на водоймах Луганщини зафіксовано не було.
20 Січня08:00 м. Сєвєродонецьк: рятувальники провели навчання з порятунку людей на воді у зимовий період
За легендою навчань, через необережне поводження громадян на човні під час риболовлі, дві особи опиняються у воді, у результаті чого виникла загроза переохолодження та загибелі рибалок. На другому етапі навчань, під час святкування Хрещення Господнього на озері “Чисте” м. Сєвєродонецька під час пірнання один з відвідувачів знепритомнів та пішов під воду. На місце події прибувають рятувальники. Наприкінці тренування було підведено підсумки та проведено аналіз виконаної роботи. Учасники навчання впоралися з поставленими завданнями, оперативно і злагоджено провели рятувальні роботи та готові у разі надзвичайних ситуацій і подій своєчасно надати допомогу постраждалим.
16 Січня15:47 Фахівці по роботі з персоналом ГУ ДСНС Луганщини удосконалили практичні навички роботи в Єдиній автоматизованій системі кадрового обліку ДСНС України
16 січня під головуванням заступника Голови ДСНС України Руслана Білошицького на Донеччині відбулися навчально-методичні збори з фахівцями підрозділів персоналу органів (підрозділів) ДСНС з питань відпрацювання практичних навичок роботи у програмному забезпеченні “Єдина автоматизована система кадрового обліку ДСНС України”.
Новини
Документи
Фото
Відео
Аудіо
    Оперативна інформація

        Твіт