ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 4924

Останні новини

3 Грудня08:00 Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки в холодну пору року
Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів
3 Грудня08:00 Будьте обережні при використанні пічного опалення!
Шановні громадяни! Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте! Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищі, в підвалах, сараях та інших підсобних приміщеннях!
3 Грудня08:00 Виховуйте у дітей навички безпечної поведінки!
Шановні батьки! Вагоме місце у статистиці виникнення пожеж займають дитячі пустощі з вогнем. Щоб не було біди, Ви маєте стежити за тим, аби діти не брали до рук сірники, самостійно не користувалися електронагрівальними приладами, газовими плитами.
25 Листопада11:22 Попередження про погіршення погодних умов
У східних областях невеликий дощ, вночі - з мокрим снігом.
25 Листопада08:00 Обережно! Бурульки!
Внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах масово утворюються крижані бурульки. Падаючи, вони можуть травмувати перехожих. Падіння снігу або льоду з даху може призвести не тільки до травмування людей, а й, навіть, до загибелі.
19 Листопада08:11 Увага! Попередження про ожеледицю на дорогах
За даними УкрГідрометцентру, протягом доби 19 листопада у східних областях на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий). Погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.
Новини
Документи
Фото
Відео
Аудіо
    Оперативна інформація

        Твіт