ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 5107

Останні новини

8 Березня09:31 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Луганській області з нагоди Міжнародного жіночого дня
Від рятувальників Луганщини та від себе особисто сердечно вітаю вас із чудовим святом весни, краси і ніжності! Прийміть від нас слова вдячності за вашу невтомну працю, за щирість, високе натхнення, яким ви наповнюєте щоденне життя і працю. Нехай доля постійно буде до вас доброю, усюди Вас супроводжують радість і удача, підтримка, розуміння і любов близьких людей.
8 Березня09:00 Привітання Голови ДСНС Миколи Чечоткіна з нагоди Міжнародного жіночого дня
Шановні жінки! Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 Березня. Міжнародний жіночий день є символом прагнення жінок до миру, реалізації рівних прав і можливостей та власного вибору життєвого шляху. В системі ДСНС є жінки водолази, кінологи, хіміки, начальники караулів та навіть пожежних частин. Дякую кожній із вас за повсякденну плідну працю, за ваш вклад у справу захисту країни, це гідно найвищого визнання і пошани.
5 Березня08:00 Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки в холодну пору року
Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів
5 Березня08:00 Будьте обережні при використанні пічного опалення!
Шановні громадяни! Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте! Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищі, в підвалах, сараях та інших підсобних приміщеннях!
5 Березня08:00 Виховуйте у дітей навички безпечної поведінки!
Шановні батьки! Вагоме місце у статистиці виникнення пожеж займають дитячі пустощі з вогнем. Щоб не було біди, Ви маєте стежити за тим, аби діти не брали до рук сірники, самостійно не користувалися електронагрівальними приладами, газовими плитами.
5 Березня08:00 Рятувальники Луганщини застерігають містян про небезпеку, яка “чатує” на тонкій кризі
Лід в період потепління, тобто при відсутності стійких морозів, неміцний. Щорічно тонкий лід стає причиною загибелі людей. Як правило, серед загиблих найчастіше виявляються діти і рибалки. Уникнути пригод можна, якщо дотримуватися правил безпеки.
Новини
Документи
Фото
Відео
Аудіо
    Оперативна інформація

        Твіт