ГоловнаОстанні новини9 Червня, 2021р.
 Версія для друку

Відбулося засідання Колегії за підсумками роботи структурних та підпорядкованих підрозділів ГУ ДСНС України у Луганській області за 5 місяців 2021 року

Опубліковано: 09.06.2021, 15:56

9 червня у залі засідань Головного управління ДСНС України у Луганській області під головуванням заступника Голови ДСНС України Миколи Ільченка відбулося засідання Колегії за підсумками роботи структурних та підпорядкованих підрозділів ГУ ДСНС України у Луганській області за 5 місяців 2021 року.

DSC01893.jpg

На Колегії були присутні керівництво Головного управління, керівники управлінь, відділів та секторів Головного управління, начальники підпорядкованих та структурних підрозділів. Засідання розпочалося із нагородження найкращих співробітників Головного управління, яким вручили відзнаки Командувача Об’єднаних Сил  “За звитягу та вірність” та  «Козацький хрест» ІІІ ступеня, Нагрудний знак “За відвагу в надзвичайній ситуації”, Нагрудний знак “Знак Пошани” та Почесні грамоти ДСНС.

DSC02024.jpg
DSC02003.jpg

Згідно порядку денного учасники засідання розглянули стан організації оперативно-службової діяльності підпорядкованих підрозділів за напрямком реагування на надзвичайні ситуації, стан системи цивільного захисту в умовах змін адміністративно-територіального устрою Луганської області та утримання захисних споруд цивільного захисту у поточному році. Окремо зупинилися на питаннях здійснення державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки впродовж звітного періоду.

Під час засідання Колегії було приділено особливу увагу питанню щодо реорганізації структурних та підпорядкованих підрозділів Головного управління в рамках проведення адміністративно-територіальної реформи в державі. Наступним питанням, що обговорювалося, було проведення поточних ремонтів підпорядкованими підрозділами Головного управління впродовж 5 місяців 2021 року. Після чого заслухали доповідь про технічний стан транспортних засобів, проведення щорічного технічного огляду та стан забезпечення пально-мастильними матеріалами підпорядкованих підрозділів.

DSC01882.jpg

Крім того присутні обговорили питання щодо санаторно-курортного забезпечення особового складу Луганського гарнізону оперативно-рятувальної служби. За підсумками засідання начальник Головного управління ДСНС України у Луганській області полковник служби цивільного захисту Михайло Пшик зазначив, що протягом п’яти місяців поточного року підрозділи Головного управління успішно виконували поставлені завдання. Він подякував керівникам підрозділів за сумлінну працю та поставив першочергові завдання на наступний період.

DSC01938.jpg

Після проведення Колегії керівництво Головного управління ДСНС України у Луганській області та заступник Голови ДСНС України Миколо Ільченко відвідали 35 державну пожежно-рятувальну частину, де тимчасово перебуває особовий склад підрозділів ДСНС зведеного піротехнічного загону, направлених для виконання робіт з гуманітарного розмінування ділянок місцевості на території Луганської області. Під час візиту оглянули приміщення, де розмістився загін та встановили, що для розміщення особового складу загону створені належні соціально-побутові умови проживання. Зведений піротехнічний загін виконує на Луганщині завдання за призначенням у рамках реалізації спільних проєктів Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Датської ради
у справах біженців/Датської групи з розмінування.

 

 

 

 ГУ ДСНС України у Луганській області


   
Останні новини
25 Червня13:47 Очільник області привітав земляків із Днем Конституції України та вручив нагороди
25 Червня13:35 У ГУ ДСНС Луганщини відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України
25 Червня09:43 Білокуракинські надзвичайники з профілактичною метою відвідали будинок-інтернат
25 Червня08:21 Від початку першого літнього місяця на водних об'єктах України загинуло 126 людей, з них – 28 дітей!
25 Червня08:00 Виховуйте у дітей навички безпечної поведінки!
25 Червня08:00 Шановні громадяни! Не провокуйте пожежі в природних екосистемах!
25 Червня08:00 Увага! Попередження про надзвичайний рівень пожежної небезпеки
24 Червня16:47 На Луганщині відбулися тренувальні тактико-спеціальні навчання на електропідстанції
24 Червня13:28 Троїцькі надзвичайники побували з перевіркою у закладі дошкільної освіти
24 Червня12:42 У Києві відбулося урочисте відкриття Чемпіонатів України з пожежно-прикладного спорту серед чоловіків і юнаків та Чемпіонат ДСНС України з пожежно-прикладного спорту серед жінок
24 Червня10:32 Надзвичайники закликали дотримуватися правил пожежної безпеки на робочих місцях і в побуті
23 Червня14:32 Надзвичайники закликали громадян дотримуватися правил безпеки під час відпочинку біля водойм
23 Червня11:27 Луганщина: рятувальники разом з представниками лісництва та поліції рейдували лісовими масивами області
22 Червня16:30 Лисичанські надзвичайники організували для дітей у пришкільному таборі день юного рятівника
22 Червня08:00 Шановні громадяни!
Останні новини