ГоловнаОстанні новини15 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

Рятувальники Луганщини разом із поліцейськими розпочали проведення інтерактивних уроків для школярів

Опубліковано: 15.09.2021, 10:00

В Україні розпочалося проведення інформаційно-профілактичних заходів «День з поліцейським та рятівником». Це – єдиний інтерактивний урок з правил безпечної поведінки, зокрема, в частині дотримання школярами правил дорожнього руху, пожежної безпеки, цивільного захисту та інших питань безпеки життєдіяльності людини.

Напередодні у м. Сєвєродонецьк відбулася координаційна нарада щодо налагодження взаємодії для ефективного проведення цих заходів у закладах загальної середньої освіти Луганської області. В нараді взяли участь начальник відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Луганській області, підполковник служби цивільного захисту Юрій Дегтярьов, директор департаменту освіти та науки Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Стецюк, представники управлінь (відділів) освіти місцевих державних адміністрацій та закладів освіти Луганської області.

13 вересня перші інтерактивні уроки в рамках зазначених заходів пройшли у загальноосвітніх школах №№ 11 та 13, ліцеї №1 та колегіумі м. Сєвєродонецьк. Під час спілкування з дітьми надзвичайники та поліцейські роз’яснювали їм, як безпечно поводити себе на дорозі, як діяти у різних надзвичайних ситуаціях. Хлопчики та дівчатка також дізналися багато цікавого про професії рятувальника та поліцейського і ставили гостям багато запитань.

Діти та вчителі подякували за цікаву та корисну інформацію і пообіцяли дотримуватися усіх правил безпеки життєдіяльності.

Такі заходи триватимуть до 25 вересня. У цей період рятувальники та поліцейські будуть також навчати учнів та педагогів правилам евакуації з приміщень у випадку надзвичайної події і проводити роботу щодо оновлення та наповнення у навчальних закладах стендів на протипожежну тематику, цивільного захисту, правил дорожнього руху та інших питань безпеки життєдіяльності.

А2.jpg А1.jpg

   
Останні новини
27 Вересня09:51 Рятувальники Луганщини стали четвертими у Всеукраїнських змаганнях «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2021»
27 Вересня08:06 Страви з присмаком небезпеки: рятувальники Луганщини закликають громадян не вживати дикорослі гриби
27 Вересня08:00 Виховуйте у дітей навички безпечної поведінки!
27 Вересня08:00 Шановні громадяни! Не провокуйте пожежі в природних екосистемах!
24 Вересня14:46 Луганська область: рятувальники закликають громадян не вживати дикорослі гриби
24 Вересня14:45 Луганщина: рятувальники вдосконалювали навички з гасіння пожежі в санаторії та порятунку постраждалих
24 Вересня14:36 Луганщину відвідали польські партнери в рамках проєкту із вдосконалення цивільного захисту в Україні
24 Вересня13:27 Кремінські рятувальники отримали міжнародну технічну допомогу
24 Вересня10:26 Щастинські надзвичайники взяли участь у колегії РДА
23 Вересня15:51 Рятувальники продовжують разом із поліцейськими проводити інформаційно-профілактичні заходи у навчальних закладах
23 Вересня14:08 Рятувальники провели профілактичний рейд у школі мистецтв
23 Вересня13:20 Підпал сухої трави: що загрожує паліям
23 Вересня13:18 Шановні прихильники «тихого полювання»! Вирушаючи по гриби, надважливо пам`ятати правила безпеки перебування у лісі
22 Вересня16:02 На Луганщині тривають інтерактивні уроки «День з поліцейським та рятівником»
21 Вересня10:10 Рятувальники разом із поліцейськими навчають школярів правилам безпеки життєдіяльності
Останні новини