ГоловнаОстанні новини14 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

м. Старобільськ: рятувальники закликають населення дбати про пожежну безпеку у власних оселях

Опубліковано: 14.11.2019, 14:03

Будь-яка пожежа починається із загоряння, яке інколи може ліквідувати одна людина, якщо має відповідні навички та знає правила поведінки під час пожежі. Тому, з метою навчання громадян діям у разі виникнення пожежі фахівці Старобільського районного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичні бесіди з населенням м. Старобільська.

Фахівці Служби порятунку розповіли, що у разі виникнення пожежі необхідно заздалегідь знати: де і які засоби пожежогасіння розміщуються та як ними користуватися, в жодному разі не слід панікувати. Під час пожежі необхідно остерігатися високої температури, задимленості та загазованості, обвалу конструкцій будинків і споруд. Рятувальники проінформували населення, якщо пожежа застала вас у приміщенні, слід дотримуватись наступних правил: негайно викликайте Службу порятунку; якщо ви прокинулись від шуму пожежі і запаху диму і не маєте можливості подзвонити рятувальникам, то не сідайте в ліжко, а скотіться з нього прямо на підлогу; до дверей приміщення слід повзти підлогою під хмарою диму, але не відчиняти двері відразу; обережно доторкніться до дверей тильною стороною долоні, якщо двері не гарячі, то відчиніть їх та швидко виходьте; якщо двері гарячі, не відчиняйте їх – дим та полум’я не дозволять вам вийти; щільно закрийте двері, а всі щілини і отвори заткніть будь-якою тканиною, щоб уникнути подальшого проникнення диму. Повертайтесь поповзом у глибину приміщення і приймайте заходи до порятунку; присядьте та глибоко вдихніть повітря, розкрийте вікно, висуньтеся та спробуйте покликати за допомогою; якщо ви не в змозі розкрити вікно, розбийте віконне скло твердим предметом та зверніть увагу людей, які можуть викликати Службу порятунку; якщо ви вибрались через двері, зачиніть їх та поповзом пересувайтесь до виходу із приміщення.

Пам’ятайте, що основними причинами виникнення пожеж є людський фактор, тому від знання і дотримання правила пожежної безпеки залежить Ваше життя і безпека ваших близьких та рідних. Нагадуємо, що у випадку надзвичайної події або ситуації необхідно терміново телефонувати за телефоном «101».

 

изображение_viber_2019-11-05_14-09-02.jpg изображение_viber_2019-11-05_14-09-26.jpgГУ ДСНС України у Луганській області


   
Останні новини
23 Січня10:11 м. Сєвєродонецьк: рятувальники розповіли населенню як уникнути пожежі у власній оселі
23 Січня09:16 Міловський район: тривають позапланові перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей
23 Січня08:00 Будьте обережні при використанні пічного опалення!
23 Січня08:00 Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки в холодну пору року
22 Січня11:34 м. Попасна: рятувальники зустрілись з персоналом лікувального закладу
22 Січня11:03 Рятувальники Луганщини приєднались до святкування Дня соборності України
21 Січня13:20 м.Рубіжне: рятувальники провели для студентів навчальну евакуацію
21 Січня10:53 смт Троїцьке: рятувальники продовжують профілактичну роботу з громадянами похилого віку
21 Січня10:06 смт Новоайдар: рятувальники звітали до державної виконавчої служби
20 Січня16:13 м. Сєвєродонецьк: рятувальники проводять позапланові перевірки у закладах освіти
20 Січня10:16 м. Лисичанськ: рятувальники ліквідували умовну пожежу у дитячій музичній школі
20 Січня08:23 Луганщина: рятувальники забезпечили безпеку громадян під час купання на Водохреща
20 Січня08:00 м. Сєвєродонецьк: рятувальники провели навчання з порятунку людей на воді у зимовий період
17 Січня11:03 Луганщина: рятувальники дбають про пожежну та техногенну безпеку на об’єктах із масовим перебуванням людей
16 Січня16:41 Станично-Луганський район: рятувальники проводять показові навчання у закладах освіти
Останні новини