ГоловнаОстанні новини11 Лютого, 2020р.
 Версія для друку

Сєвєродонецькі рятувальники: “Зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходженні на льоду”

Опубліковано: 11.02.2020, 15:31

Для запобігання травмування та загибелі громадян на льоду, рятувальники Луганщини проводять профілактичні бесіди, під час яких з рибалками проводяться інструктажі щодо безпечної поведінки на льоду. Фахівці Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області вирушили у рейд до місць зимового відпочинку громадян на озері Чисте, що у м. Сєвєродонецьк.

Спілкуючись із рибалками, яких застали за улюбленим заняттям, фахівці Служби порятунку нагадали правила безпеки, яких слід дотримуватись, перебуваючи на льоду. Рятувальники розповіли, що перш ніж ступити на лід - перевірте його товщину. У різних місцях річок та озер товщина льодового покрову може бути різною. Візьміть з собою палицю для того, щоб перевіряти міцність льоду. Якщо після першого удару палицею на ньому з’являється вода, лід пробивається, негайно повертайтеся на те місце, звідки прийшли. Причому перші кроки треба робити, не відриваючи підошви від льоду.

Крім того, фахівці Служби порятунку роз’яснили дії, якщо опинилися у полоні крижаної води: широко розкиньте руки по крайкам льодового пролому та утримуйтеся від занурення з головою, дійте рішуче і не лякайтеся. Намагайтеся не обламувати крайку льоду, без різких рухів вибирайтеся на лід, наповзаючи грудьми і по черзі витягаючи на поверхню ноги. Головне - пристосовувати своє тіло для того, щоб воно займало найбільшу площу опори. Вибравшись із льодового пролому, відкотіться, а потім повзіть в той бік, звідки прийшли і де міцність льоду, таким чином, перевірена. Фахівці ДСНС Луганщини наголошують, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходженні на льоду, а тому необхідно чітко дотримуватися елементарних правил, які допоможуть уникнути біди.

 

2.jpg 11.jpg


ГУ ДСНС України у Луганській області


   
Останні новини
30 Березня08:00 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!
30 Березня08:00 На пункті надання допомоги громадянам смт Станиця Луганська рятувальники вживають заходи щодо протидії захворюваності та поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 (ВІДЕО)
30 Березня08:00 Рятувальники Луганщини продовжують заходи у боротьбі з інфекцією коронавірусу
30 Березня07:32 На Луганщині встановлено тимчасові пункти прийому та сортування хворих на коронавірусну хворобу
26 Березня08:30 Будьте обережні при використанні пічного опалення!
26 Березня08:25 У Луганській області введено режим надзвичайної ситуації
25 Березня14:16 Режим надзвичайної ситуації запроваджений по всій території України
25 Березня13:10 Рятувальники Луганщини продовжують інформувати громадян про небезпеку коронавірусу
25 Березня08:00 Рекомендації МОЗ для громадян щодо коронавірусу COVID-19
12 Березня17:01 Як поводитися на воді: рятувальники Луганщини нагадали рибалкам основні правила безпеки
12 Березня08:03 Увага! Попередження про погіршення погодних умов!
11 Березня16:43 Кремінський район: рятувальники продовжують перевіряти об’єкти із масовим перебуванням людей
11 Березня16:40 м. Попасна: рятувальники закликають населення не провокувати пожежі в екосистемах
10 Березня16:43 Рятувальники Луганщини закликали українців не провокувати пожежі в природних екосистемах
10 Березня14:13 Рятувальники Луганщини взяли участь у заходах з нагоди 206-ї річниці від дня народження національного героя і символа України Тараса Шевченка
Останні новини