ГоловнаПро ГУСтруктура
 Версія для друку

Структурні підрозділи Головного управління

з/п

Структурний підрозділ

П.І.Б начальника

Робочий телефон

1

Оперативно-координаційний центр 

 Нетяга
Віктор Іванович

(0645) 70-51-27

2

Управління цивільного захисту

Попов
Андрій Володимирович

(0645) 70-51-25

3

Управління ресурсного забезпечення  Сосницький
Олександр Іванович
(0645) 70-51-37

4

Управління по роботі з кадрами

Олійник
Микола Анатолійович

(0645) 70-51-35

5

Відділ зв'язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю

Чалий
Олександр Миколайович

(0645) 70-51-51
6 Управління фінансового забезпечення

 

(0645) 70-51-31

7

Центр оперативного зв'язку, телекомунікаційних систем та інформаційних технологій

Білокінь
Олег Іванович

(0645) 70-51-53

8

Відділ планування, документального та аналітичного забезпечення

Дейкун
Олена Іванівна

(0645) 70-51-28

9

Юридичний сектор

Придатко
Сергій Володимирович 

 

10

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції Хальзев
Анатолій Михайлович 
  (0645) 70-51-34

11

Режимно-таємний сектор

 Скірда
Сергій Анатолійович

 

12

Лікарсько-експертна комісія

 Стогнієв
Юрій Олексійович

 
 Інші підрозділи 
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення

Пугач
Олександр Володимирович

 (0342) 78-30-73
Учбовий центр

Красюк
Сергій Вікторович

 
3 Старобільський міськрайонний відділ

Николенко
Володимир Михайлович

(06461) 3-35-88
4 Лисичанське міське управління

 

(06452) 5-32-26
5 ДПРЗ-2 м. Лисичанськ

 Резніков
Олександр Сергійович

 
6 Сєвєродонецьке міське управління

 

(06452) 2-01-56
7 ДПРЗ-1 м. Сєвєродонецьк

 

 
8 Рубіжанське міське управління

Воропаєв
Юрій Вікторович

(06453) 6-21-31
9 Сватівський міськрайонний відділ

Борзило
Іван Олексійович

(06471) 3-31-26
10 Кремінський міськрайонний відділ

Павлов
Андрій Михайлович

(06454) 3-13-01
11 Новопсковський міськрайонний відділ

Тарасенко
Андрій Вікторович

(06463) 2-14-71
12 Марківський міськрайонний відділ

Стародубцев
Олександр Павлович

(06464) 9-16-93
13 Станично-Луганський міськрайонний відділ

Лучаков
Василь Петрович

(06472) 3-15-01
14 Новоайдарський місьрайонний відділ

Туркін
Євген Петрович

(06445) 9-47-45
15 Білокуракінський міськрайонний відділ

Огієвич
Анатолій Назарович

(06462) 2-23-53
16 Біловодський міськрайонний відділ

Королевський
Віктор Віталійович

(06466)2-03-21
17 Міловський міськрайонний відділ

Іванюк
Іван Юрійович

(06465) 2-14-59
18 Попаснянський міськрайонному відділ

 Чміль
Сергій Вікторович

(06474) 2-00-56
19 Троїцький міськрайонний відділ

 Терещенко
Олександр Сергійович

(06456) 2-28-49

 

 

    Твіт