ГоловнаПро ГУКерівництвоВисоцький біографічна довідка
 Версія для друку

Висоцький Олексій Петрович

Заступник начальника Головного управління  ДСНС України у Луганській області

 

 

Visotskiy.jpgНародився: 10 жовтня 1953 року на х. Новоровенецький Красносулинського району Ростовської області. Громадянин України.

Освіта:  закінчив Донецький державний університет (1974)
 

Після закінчення перебував на посадін ормувальника в БУ „Заводбуд” тресту „Запорожбуд”, інженера-кошторисника в БУ „Заводбуд”, старший інженер в БУ „Стальбуд” тресту „Запорожбуд”
З квітня 1975 - служба в Збройних Силах
З червня 1976 - інженер виробничого відділу, інженер планового відділу, начальник планового відділу будуправління „Промбуд” тресту „Запорожбуд”. З травня 1980 - заступник начальника, начальник планово-економічного відділу комбінату „Запорожбуд” будівельно-монтажного комбінату „Запорожбуд”. З листопада 1983 - головний економіст тресту „Депутатськбуд” ЯАРСР с. Депутатське. З червня 1984 - голова райплану Усть-Янського райвиконкому-заступник голови райвиконкому Усть-Янської районної Ради. З квітня 1990 - начальник державної податкової інспекції по Усть-Янському району Якутської АРСР. З травня 1992 - тимчасово не працював. З липня 1992 - головний державний податковий інспектор відділу оподаткування населення, начальник Державної податкової інспекції по Жовтневому району, голова Державної податкової адміністрації в Жовтневому районі м. Луганська Державної податкової інспекції в Луганській області. З травня 1997 - голова Державної податкової адміністрації в Ленінському районі м. Луганська, начальник Державної податкової інспекції в Ленінському районі м. Луганська, начальник Ленінської міжрайонної державної інспекції у м. Луганську. З листопада 2001 - заступник голови, заступник голови-начальник управління податкового аудиту та валютного контролю, заступник голови-начальник управління контрольно-перевірочної роботи Державної податкової адміністрації в Луганській області.
З травня 2005 - директор ТОВ „Луганськ-Аудит-Консалтинг-М”. З листопада 2006 - начальник Контрольно-ревізійного управління в Луганській області.  З травня 2010 - начальник відділу аудиту діяльності суб’єктів підприємництва державного сектору економіки Департаменту державного фінансового аудиту діяльності суб’єктів господарювання державного сектору економіки Головного контрольно-ревізійного управління України.
З грудня 2010 - заступник начальника Головного управління з питань оперативного реагування та цивільного захисту Головного управління МНС України в Луганській області. З листопада 2011 - заступник начальника Головного управління -начальник управління нормативно-правової роботи, планування, кадрового та режимно-секретного забезпечення Головного управління Держтехногенбезпеки у Луганській області. З липня 2012 - заступник начальника Головного управління -начальник управління кадрового забезпечення, планування та правової роботи Головного управління Держтехногенбезпеки у Луганській області.

З січня  2016 - заступник начальника Головного управління ДСНС України у Луганській області.


Фото (249kb)

Декларація майнового стану (з Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування)

    Твіт