Протягом доби рятувальники звільняли транспортні засоби зі снігових заметів
10 грудня через ускладнення погодних умов, спричинених сильним поривчастим вітром, хуртовиною та ожеледицею, по всій області у сніговій та крижаній пастці опинилися транспортні засоби, на допомогу яким прийшли рятувальні підрозділи ДСНС.
У місті Ровеньки з 11:40 до 12:45 зі снігового замету звільнили автомобіль «Таврія», а з 18:41 до 21:47 - автомобіль «Ford» з водієм та чотирма пасажирами.
З 13:41 до 14:57 у місті Золоте за допомогою автомобілю САРМ та троса витягли зі снігового замету автомобіль «DAF» та надали допомогу його водію.
О 12:05 надійшло повідомлення про те, що в Станично-Луганському районі на автотрасі застрягли 7 вантажних автомобілів. На місце події виїхала мобільна оперативна група у складі 3-х чоловік. До витягування автомобілів задіяли 3 автомобілі райавтодору. О 14:35 всі вантажівки витягли із заметів.
Внаслідок ожеледиці в Свердловському районі на трасі міжнародного призначення
Харків – Ростов на підйомі біля села Дарино - Єрмаковка утворився затор з далекобійних фур. З 00:00 до 17:00 надано допомогу 53 фурам. Крім того, 11 грудня за допомогою автомобілю САРМ витягли зі снігового замету два легкові автомобілі та надали допомогу водіям і 2 пасажирам.
З 18:25 до 20:26 в Перевальському районі за допомогою пожежної автоцистерни та троса зі снігового замету звільнено та виведено на чисту ділянку автодороги вантажний автомобіль «КаМАЗ» і «Газель».
ГУ ДСНС у Луганській області