Оперативна інформація щодо пожежі на польовому складі Міністерства Оборони України у м. Сватове Луганської області (станом на 23 год. 29 жовтня)
О 19 год. 35 хв. 29 жовтня у м. Сватове Луганської області на території польового складу ракетно-артилерійського озброєння Міністерства оборони України, де зберігаються боєприпаси, виникла пожежа з подальшою детонацією та розльотом уламків боєприпасів. Внаслідок події загинуло 2 особи та 4 особи травмовано.
За інформацією Міноборони України на складі зберігалося близько 3 тис. тонн боєприпасів.
Через вибухи боєприпасів на даний час проводити гасіння пожежі небезпечно.
Рішенням виконуючого обов'язки керівника ОДА з м. Сватове проводиться евакуація близько 20 тис. осіб.
На місці події від ГУ ДСНС України у Луганській області зосереджено 12 од. техніки та 51 чол. особового складу. Додатково до місця події спрямовано зведений піротехнічний загін у кількості 75 чол. особового складу та 27 од. техніки та зведений аварійно-рятувальний загін у кількості 50 чол. 9 од. техніки.
На місці пожежі створено штаб з ліквідації, до якого увійшли представники ГУ ДСНС України у Луганській області.
До місця події відомчим літаком направлено мобільно-оперативну групу ДСНС України.
Прес-служба
ДСНС України