Луганська область: рятувальники ліквідували загоряння приватного будинку
22 червня о 17:39 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що за адресою: м. Лисичанськ, вул. Дібровка, горить приватний будинок.
Бійці чергового караулу 38-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області прибувши на місце події встановили, що горить приватний будинок. Господар 1987 року народження знаходився біля будинку зі слідами сильних опіків усього тіла. Рятувальники викликали швидку медичну допомогу, працівники якої транспортували потерпілого у тяжкому стані до реанімаційного відділення м. Лисичанськ. Для ліквідації пожежі та підвозу води були задіяні додаткові сили та техніка.
Пожежу, на площі 42 м. кв. локалізовано о 18:20 та ліквідовано о 19:00.
Вогнем знищено пластикові вікна, особисті речі, меблі, побутова техніка. Пошкоджено покриття, перекриття, стіни будинку на площі 42 м. кв.
Причини виникнення пожежі наразі з'ясовуються фахівцями.
Загалом до ліквідації пожежі залучались 8 рятувальників та 2 одиниці техніки.


ГУ ДСНС України у Луганській області