Луганська область: допомога водіям, які потрапили у снігову пастку

clock
23.01.2018 13:55

Минулої доби, 22 січня, рятувальники Луганщини 12 разів надавали допомогу водіям, які через погіршення погодних умов опинилися у сніговій пастці. За допомогою тросу та автомобіля підвищеної прохідності, бійці ДСНС відбуксирували вантажівку у м. Рубіжне на безпечну ділянку траси та прийшли на допомогу водіям автомобілів швидкої допомоги у Троїцькому районі та поблизу м. Лисичанськ.

За медичною допомогою постраждалі не звертались.

Головне управління ДСНС України у Луганській області звертається до громадян із закликом бути максимально уважними та обережними, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху під час погіршення погодних умов!

Якщо під час руху ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду, телефонуйте до Служби порятунку "101".

 

 CIMG6493.JPGDSC09329.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГУ ДСНС України у Луганській області

Схожі матеріали