Рятувальники Луганщини продовжують чергування на виборчих дільницях

clock
02.11.2020 09:23

Поки не підведені підсумки та не оголошені кінцеві результати  місцевих виборів-2020, рятувальники продовжують чергувати на виборчих дільницях.
Зокрема, фахівці Сватівського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області разом з представниками Нацполіції проводять цілодобовий моніторинг обстановки на Сватівській районній та міській територіальних виборчих дільницях задля попередження та оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації і події.
Аналогічне чергування організоване і в Старобільську: там  рятувальники пильнують порядок у приміщенні Старобільської районної держадміністрації, де чекають останні надходження виборчих протоколів ТВК.
Надзвичайних ситуацій, порушень правил пожежної безпеки та інших неординарних подій на місцях чергувань не зафіксовано.

изображение_viber_2020-11-02_11-12-05.jpg Чергув1.jpg

ГУ ДСНС України у Луганській області

Схожі матеріали