Кремінські надзвичайники провели профілактичний рейд щодо запобігання пожежам в екосистемах
Пожежонебезпечний період є найбільшою потенційною загрозою для зелених легень Луганщини – наших лісів. Пожежі в лісових масивах завдають значного збитку державі, навколишньому середовищу та можуть спричинити знищення будівель, ліній електромереж тощо. Тому надзвичайники активізували інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення із запобігання пожежам у екосистемах.
30 червня співробітники Сєвєродонецького районного управління ГУ ДСНС України у Луганській області рейдували вулицями м. Кремінна та спілкувалися з місцевими мешканцями. Надзвичайники зазначили, що в більшості випадків пожежі стаються саме через людську недбалість чи неуважність. Лише на території Кремінської громади у поточному році зареєстровано 59 фактів пожеж, внаслідок яких загинуло 3 людини.
Рятувальники нагадали співгромадянам, що в області заборонено відвідувати ліси в пожежонебезпечний період, палити суху траву та сміття на відкритих територіях.
Усім своїм співрозмовникам фахівці Служби порятунку роздали тематичні профілактичні пам’ятки.
![]() | ![]() |
ГУ ДСНС України у Луганській області

