м. Рубіжне: рятувальники спільно з представниками курсів цивільного захисту провели лекцію з пожежної безпеки для педагогічного складу шкіл

clock
19.05.2015 10:55

     Рубіжанські рятувальники спільно з представниками курсів цивільного захисту провели лекцію з правил пожежної безпеки та навичок користування первинними засобами пожежогасіння для робітників навчальних закладів міста.

     На початку зустрічі співробітники Служби порятунку нагадали, що  дотримання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності є профілактикою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі на них людей. Рятувальники розповіли, яких заходів пожежної безпеки слід неухильно дотримуватись, як запобігти виникненню пожеж та, які є найпоширеніші причини їх виникнення. Окрім того, присутнім розповіли про першочергові дії та заходи безпеки користування первинними засобами пожежогасіння  у разі виникнення пожежі.

      Такі навчання є корисними для кожною людини, адже не відомо, яка надзвичайна ситуація може трапитись в житті. Треба знати, як діяти при будь-яких обставинах, особливо, якщо існує загроза життю чи здоров’ю людини.

ГУ ДСНС України у Луганській області

Схожі матеріали