смт Новопсков: рятувальники піклуються за стан пожежної безпеки домівок літніх громадян

clock
19.10.2016 10:02

      Щороку з початком опалювального сезону в житловому секторі спостерігається збільшення кількості пожеж через порушення правил експлуатації опалювальних приладів.

        Тож з метою попередження виникнення пожеж і недопущення загибелі у них людей,  19 жовтня 2016 року працівники Новопсковського МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області спільно з представниками  соціальних служб здійснили рейд по житловому сектору району.

Під час рейду рятувальники особливу увагу звернули на помешкання одиноких громадян похилого віку, адже вони в цій ситуації входять до категорії ризику. У ході бесід  рятувальники розповіли громадянам про основні причини виникнення пожеж, наслідки до яких вони можуть призвести, навчали першочерговим діям у випадку виникнення надзвичайної події.

 Також фахівці звернули увагу на такі важливі питання як дотримання правил безпеки під час використання пічного опалення, нагадали громадянам, щоб вони не сушили й не складали на печах одяг, дрова, інші горючі предмети, а також матеріали та дотримувалися правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення.

       На завершення розмови кожному вручили застерігаючі листівки.

Тож Головне управління ДСНС України у Луганській області просить громадян бути більш уважними та пильними з опалювальними приладами. Дотримуйтесь правил пожежної безпеки у власних оселях та роз’яснюйте їх вимоги своїм дітям! 

 22222.jpg11111.jpg

WP_20161019_073.jpg                                                WP_20161019_031.jpg      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГУ ДСНС України у Луганській області

 

Схожі матеріали