Новопсковський район: у гості до рятувальників завітали учні професійно-технічного аграрного ліцею

clock
15.06.2017 07:10

15 червня у гості до Новопсковських рятувальників завітали учні Новопсковського професійно-технічного аграрного ліцею.

Під час екскурсії працівники Новопсковського міськрайвідділу ГУ ДСНС України у Луганській області навчили дітей правилам пожежної безпеки, ознайомили з роботою вогнеборців та детально розповіли про способи гасіння пожеж. Також рятувальники продемонстрували дітям усю пожежно-рятувальну техніку, яка стоїть на озброєнні у 22-ій Державній пожежно-рятувальній частині та показали бойове спорядження вогнеборців.

Тож під час екскурсії діти мали змогу познайомитися з пожежною автоцистерною, бойовим спорядженням вогнеборців, термоізоляційним костюмом, пожежною колонкою, стволом подачі води та дихальними апаратами, які використовуються під час гасіння пожеж в задимленому середовищі.

Особливе захоплення у дітей викликав умовний сигнал тривоги та одягання рятувальниками бойового спорядження на швидкість.

Наостанок, рятувальники нагадали учням номера телефонів екстрених служб та вручили наглядну агітацію.

 Фото2987.jpgФото2986.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГУ ДСНС України у Луганській області

Схожі матеріали