Відбулось позачергове засідання Державної комісії ТЕБ та НС

clock
04.05.2018 11:41

04 травня тимчасово виконуючий обов'язки начальника Головного управління ДСНС України у Луганській області Михайло Пшик та його заступник Максим Мельник прийняли участь у черговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у режимі відеоконференції. 
Під керівництвом заступника голови Луганської обласної державної адміністрації з питань безпеки та громадського порядку Юрія Клименка обговорювались питання щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у літній період 2018 року а також стану підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах України до прийняття відпочивальників.

IMG_3209.JPG

 

ГУ ДСНС України у Луганській області

Схожі матеріали