Співробітники ДСНС Луганщини взяли участь в урочистих заходах, присвячених Дню пам’яті та примирення

clock
08.05.2018 08:49

8 травня у місті  Сєвєродонецьку відбулись урочисті заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Заходи проводились за участю представників органів виконавчої влади, духовенства, представників правоохоронних органів та співробітників ДСНС Луганщини. Зокрема, керівництво Головного управління ДСНС України у Луганській області взяло участь у мітингу-реквіємі та вшанувало пам’ять загиблих героїв вінками та квітами, покладеними до меморіалу «Вічний вогонь».

 

IMG_8966.JPG

ГУ ДСНС України у Луганській області

Схожі матеріали