Марківський район: рятувальники навчали дошкільнят як жити безпечно

clock
23.05.2018 08:21

23 травня рятувальники 23-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Луганській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з вихованцями дошкільного навчального закладу «Надія» Марківського району. Під час заходу фахівці Служби порятунку приділили увагу роз’ясненню правил безпеки у разі виникнення різноманітних ситуацій.

Зокрема, рятувальники розповіли малюкам, що до пожеж дуже часто призводять недбалість дорослих і пустощі дітей, тож закликали дошкільнят за жодних обставин не гратися сірниками та запальничками. Крім того, працівники Служби порятунку застерегли дітей ніколи не ховатися від пожежі під ліжком чи у шафі, тому що це не лише ускладнює роботу пожежних-рятувальників, але й може стати причиною травмування або навіть загибелі малечі. Натомість необхідно вибігти на вулицю та кликати на допомогу дорослих

Також співробітники ДСНС показали дітям мультфільми та нагадали, що у разі знаходження вибухонебезпечного пристрою заборонено наближатися до нього, пересувати його або брати в руки, розряджати, кидати, ударяти по ньому, розпалювати поряд багаття або кидати в нього предмет. Про небезпечну знахідку необхідно негайно повідомити до Служби порятунку «101».

Наприкінці зустрічі діти подякували гостям та пообіцяли бути дуже обережними. У свою чергу, рятувальники побажали малечі безпечних та безтурботних ігор та забавок.

 

IMG_20180523_1.jpg

ГУ ДСНС України у Луганській області

Схожі матеріали