м. Лисичанськ: рятувальники провели інструктажі з пожежної безпеки в стоматологічній клініці
24 травня співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС у Луганській області провели профілактичну роботу з працівниками Лисичанської міської стоматологічної клініки. В першу чергу рятувальники зазначили, що пожежу краще попередити, аніж ліквідувати її наслідки. Рятувальники наголосили, що профілактика пожеж є справою не тільки керівників закладів та їхніх відділень. Лише добросовісне виконання кожним медичним працівником своїх функціональних обов’язків на підставі суворого дотримання правил пожежної безпеки зумовлює надійну профілактику пожеж. Це також відноситься до пацієнтів, які повинні бути ознайомлені з правилами перебування у медичних закладах та дотримуватися протипожежних вимог.
Крім того, рятувальники нагадали медичним працівникам, що в разі виникнення пожежі у приміщенні негайно повідомити про це Службу порятунку «101», назвавши при цьому адресу об’єкта та вказавши кількість поверхів будівлі, місце виникнення пожежі, обстановку на пожежі, наявність людей та повідомивши своє прізвище; вжити (у разі можливості) заходів щодо евакуації людей, гасіння пожежі та збереження матеріальних цінностей. Наприкінці зустрічі співробітники Служби порятунку розповіли про види вогнегасників та запропонували працівникам закладу перевірити свої знання та навички щодо їх використання, загасивши умовну пожежу.




ГУ ДСНС України у Луганській області