Станично-Луганські рятувальники здійснили спільну перевірку готовності пришкільних літніх таборів
Нарешті настає радісна та наочікуваніша для школярів пора року – літо! Теплими сонячними променями бавить літо дітлахів, виманює із шкільних класів на вулицю, до річки та до лісу. Багато хто із учнів перший місяць літніх канікул проведе у спеціально створених пришкільних таборах.
Для перевірки їх функціональної готовності було створено спеціальну комісію до складу якої залучили представників Станично-Луганського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області, районного відділу освіти та районного відділу Держпродспоживслужби. Метою перевірки була оцінка якості пожежної та техногенної безпеки і цивільного захисту, методичної підготовки до проведення занять та виконання всіх необхідних санітарно-гігієнічних норм та правил.
Досвідченим оком було оглянуто не тільки всі наявні документи, а й перевірено виконання норм на практиці. Треба відзначити, що більшість навчальних закладів готові до виконання поставлених завдань. У деяких було виявлено певні порушення, більшість із яких було виправлено на місці.
Наприкінці заходу рятувальники зазначили, що багаторічний досвід педагогічних колективів навчальних закладів району та побачене в ході перевірки не залишає сумніву – діти та їх батьки можуть не перейматися, червень буде веселим, цікавим, а головне - безпечним.


ГУ ДСНС України у Луганській області