Привітання т.в.о. начальника Головного управління ДСНС України у Луганській області Михайла Пшика з Днем журналіста

clock
06.06.2018 05:14

Шановні журналісти!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем журналіста.
Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день
за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися
про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об’єктивну картину нашого сьогодення.

Зрозуміло, що Ваша робота вимагає нині не тільки професіоналізму
і повсякденної творчості. Не дивлячись на небезпеку, Ви все одно виконуєте свою роботу, зокрема в районі проведення операції Об’єднаних сил. Попри
все Ви прагнете чесно робити свою справу, відстоювати принципи справедливості, демократії і законності.

Бажаю, щоб на Вашому творчому шляху не було жодних перешкод
і проблем, щоб доля щедро дарувала міцне здоров’я, життєву енергію й творче довголіття та невичерпну повагу шанувальників Вашого таланту!

 

 

 

З повагою

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника

Головного управління ДСНС України у Луганській області

полковник служби цивільного захисту                                                                                                                                                                                                                            М.В. Пшик

 

Схожі матеріали