Троїцький район: вихованці «Будинку школяра» завітали до рятувальників

clock
11.06.2018 10:35

Робота фахівці Служби порятунку із дітьми є однією з провідних профілактичних ланок. Під час навчального року рятувальники проводять для учнівської молоді уроки безпеки, дні цивільного захисту, акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». А із настанням літніх канікул, коли діти перебувають у пришкільних та оздоровчих таборах, вогнеборці запрошують їх до рятувальних підрозділів аби вкотре нагадати правила безпечної поведінки та ознайомити із роботою пожежників.

Так, 11 червня до 33-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області завітали діти, що перебувають у пришкільному таборі «Будинок школяра» смт Троїцького. Під час екскурсій рятувальники розповіли школярам про основні правила безпечної життєдіяльності, що є актуальними у літній період: пожежну безпеку у побуті, поведінку на воді та у лісі, а також у разі виявлення невідомих предметів, що схожі на боєприпаси часів війни. Окрім цього діти пройшли пожежною частиною та на власні очі побачили службові приміщення, де цілодобово на варті безпеки громадян перебувають рятувальники. Наприкінці екскурсії вогнеборці продемонстрували роботу аварійно-рятувальної техніки і спорядження та надали малюкам можливість спробувати себе у ролі рятувальників - приміряти на себе бойовий одяг, посидіти у пожежній машині та допомогти загасити умовну пожежу.

 

O0eISR6LpCE.jpgoXmFQnk1h7A.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГУ ДСНС України у Луганській області

Схожі матеріали