м. Сєвєродонецьк: рятувальники ДСНС зустрілись з представниками Норвежської ради у справах біженців
04 липня до Сєвєродонецького міського управління Головного управління ДСНС України у Луганській області завітали співробітники Норвежської ради у справах біженців, з якими було проведено профілактичну бесіду щодо пожежної безпеки в офісних будівлях та різного роду приміщеннях. Начальник відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Сєвєродонецького МУ Валерій Кривякін розповів присутнім про основні причини пожеж та їх наслідки. Особливу увагу було звернуто на особисту відповідальність працівників щодо загальної пожежної безпеки, використання первинних засобів пожежогасіння та дії персоналу в разі виникнення пожежі. Практичне відпрацювання завдання гасіння умовної пожежі та екскурсія по 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини виявило справжній захват у відвідувачів. Вони мали змогу особисто приміряти форму рятувальників та використовуючи вогнегасник відчути себе справжніми вогнеборцями. З допитливістю слухали розповіді рятувальників про їх нелегку працю, вміння діяти оперативно та професійно, чітко і впевнено надаючи допомогу потерпілим. Присутні роздивлялися пожежні автомобілі та пожежно-рятувальне обладнання, цікавилися побутом рятувальників.



ГУ ДСНС України у Луганській області