смт Марківка: рятувальники нагадують громадянам про небезпеку на водоймах району
З метою попередження загибелі людей на водних об’єктах, 18 липня рятувальники Марківського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Луганській області спільно з представниками Національної поліції та органів місцевого самоврядування провели профілактичний рейд на водоймах Марківського району. Під час проведення заходу рейдова група проінструктували рибалок щодо правил безпеки біля водойм та роз’яснили дії у разі виникнення надзвичайної події. Також рятувальники рекомендували любителям ловлі риби бути надзвичайно обережними поблизу водойм. Наприкінці профілактичного заходу всім співрозмовникам рятувальники роздали тематичні пам’ятки.

ГУ ДСНС України у Луганській області