м. Старобільськ: рятувальники прийняли участь в об’єктових навчаннях
19 липня у Старобільської обласної фізіотерапевтичної лікарні були проведенні об’єктові навчання на тему «Відпрацювання дій персоналу на випадок виникнення пожежі». На навчання залучався черговий караул 6-ої Державної пожежно - рятувальної частини Старобільського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Луганській області. Під час проведення навчань відпрацьовувались наступні питання: гасіння пожежі на початковій стадії персоналом об’єкту за допомогою вогнегасників, організація евакуації персоналу та пацієнтів, зустріч та інформування пожежно – рятувального підрозділу про місце виникнення пожежі. По завершенню навчань були підведені підсумки та надані рекомендації.


ГУ ДСНС України у Луганській області