Напередодні професійного свята рятівники отримали вітання
Напередодні Дня рятівника на території 23-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Марківка Луганської області зібрався особовий склад, ветерани пожежної охорони та почесні гості. Привітав присутніх начальник Марківського міськрайонного відділу полковник служби цивільного захисту Олександр Стародубцев. Він згадав труднощі та досягнення підрозділу за рік, з часу відзначення минулого Дня рятувальника. Гості - Голова Марківської райради Андрій Лигута та Голова Марківської райдержадміністрації Ігор Дзюба подякували рятувальникам за службу на благо населення, згадали конкретні випадки допомоги, як-от доставку хліба у найвіддаленіші села під час негоди цієї зими, неодноразове буксирування автомобіля «Швидкої допомоги», гасіння численних пожеж, а також висловили сподівання на подальшу співпрацю. Кращих бійців нагородили Почесними Грамотами.


ГУ ДСНС України у Луганській області