м. Лисичанськ: рятувальники проводять інструктажі з пожежної безпеки у Центрі пробації
Фахівці Служби порятунку систематично проводять профілактичну роботу у трудових колективах та об’єднаннях громадян, роз’яснюють вимоги правил пожежної безпеки, навчають користуванню первинними засобами пожежегасіння, організації евакуації та надання невідкладної допомоги потерпілим. Так, 5 листопада фахівці Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели інструктажі з пожежної безпеки з працівниками Лисичанського міського відділу Філії Державної установи «Центр пробації» Луганської області.
Рятувальники довели присутнім правила пожежної безпеки, нагадали порядок дій у разі виникнення пожежі в приміщенні, наголосили на безпечному користуванні електричними та газовими приладами, довели до відома статистику виникнення пожеж у житловому секторі у м. Лисичанську з початку поточного року, а також ознайомили громадян із алгоритмом дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Наприкінці інструктажу присутнім було продемонстровано види вогнегасників та принципи їх роботи.
Фахівці Служби порятунку наголосили працівникам, що від того наскільки швидко вони виявлять загоряння, сповістять рятувальників та за допомогою первинних засобів пожежогасіння приступлять до гасіння, залежить здоров’я та життя громадян і кількість врятованого майна.
![]() | ![]() |
ГУ ДСНС України у Луганській області

