Луганщина: відбулася семінар-нарада щодо порядку ведення договірної роботи у підрозділах Головного управління
28 січня у залі засідань навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення міста Рубіжного відбулася семінар-нарада на тему: “Порядок ведення договірної роботи та інші питання діяльності підрозділів Головного управління” за участю начальників структурних та підпорядкованих підрозділів ГУ ДСНС України у Луганській області.
На початку заходу т.в.о. начальника управління фінансового забезпечення (головного бухгалтера) Головного управління Ольга Середа відкрила семінар і проінформувала присутніх про результати проведених контрольно-ревізійних комісій та порядок нарахування грошового забезпечення й заробітної плати у 2020 році. Після чого, помічник начальника Головного управління зі зв’язку із органами державної влади та місцевого самоврядування Сергій Яценко виступив з доповіддю щодо порядку придбання житла рятувальниками на умовах фінансового лізингу.
Під час засідання також акцентували увагу на питаннях щодо організації ведення договірної роботи в підпорядкованих підрозділах, методики формування вартості послуг, які надаються підрозділами ГУ, порядку ведення договірної роботи у Головному управлінні ДСНС України у Луганській області. За результатами семінару було підбито підсумки, зроблено аналіз виконаної роботи та обговорено проблемні питання.
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
ГУ ДСНС України у Луганській області



