м. Рубіжне: рятувальники провели профілактичний захід у реабілітаційному центрі

clock
02.03.2020 09:11

Одним із заходів, спрямованих на попередження виникнення пожеж, є проведення інформаційної роботи серед населення. Роз’яснювальні бесіди із громадянами рятувальники ведуть повсякчас, а щоб навчити правил безпеки у ході такої роботи якомога більше людей, фахівці Служби порятунку організовують протипожежні інструктажі серед трудових колективів. Так, 2 березня фахівці Рубіжанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області завітали до комунальної установи «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Рубіжанської міської ради.

На початку зустрічі рятувальники розповіли працівникам установи про випадки пожеж, які сталися від початку поточного року в м. Рубіжне, пояснили присутнім, наскільки важливо вжити всіх заходів, щоб запобігти виникненню вогню в установі. Також фахівці ДСНС Луганщини поінформували працівників як правильно діяти у разі виникнення пожежі у приміщенні Центру реабілітації, та нагадали правила безпечної евакуації.

Далі для працівників установи організували практичне навчання. За допомогою первинних засобів пожежогасіння кожен з них зміг загасити умовну пожежу. Такі тренування додали упевненості медичним працівникам, адже вони мали можливість закріпити отримані знання на практиці. Рятувальники наголошують, що такі заходи вкрай необхідні, адже медпрацівники відповідають не лише за власну безпеку, а й за своїх підопічних.

 

фото.JPG


ГУ ДСНС України у Луганській області


Схожі матеріали