Луганська область: чергове нехтування правилами поведінки на воді закінчилося трагічно
05 червня о 16:04 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у річці Сіверський Донець поблизу вул. Вокзальна м. Лисичанськ ймовірно потонула дівчина.
Прибувши на місце події, рятувальники 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області розпочали пошук за допомогою спеціального обладнання.
Також залучалися представники правоохоронних органів та водолази Луганської комунальної установи «Обласна водолазно-рятувальна служба».
У результаті пошукової операції, яка тривала майже добу, водолази витягли з води тіло громадянки 1997 року народження.
Зважаючи на збільшення кількості надзвичайних подій біля водойм під час літнього періоду, фахівці ДСНС вкотре нагадують, що плавати потрібно лише в спеціально відведених та визначених для цього місцях, не стрибати у воду, де глибина та стан дна невідомі. Також не можна заходити у водойми в нетверезому стані. Пам’ятайте, що через пустощі на воді може статися нещасний випадок! Будьте уважні та обережні під час відпочинку! Ігнорування правил безпеки може коштувати життя!
|
ГУ ДСНС України у Луганській області |
