Протягом тижня Луганські підрозділи ДСНС України ліквідували 95 пожеж та загорянь, 25 разів надали допомогу населенню, врятували 1 особу та 22 будівлі

clock
28.09.2015 05:08

За минулий тиждень (з 14.09 по 27.09) Луганські підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям,  оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Зокрема, впродовж тижня зареєстровано 111 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. Ліквідовано 95 пожеж та загорянь, 25 разів надано допомогу населенню та іншим службам. В результаті вжитих заходів врятовано 1 особу, 22 будівлі.

За тиждень піротехнічними підрозділами ДСНС обстежено  45 га території полів, 10,7 га населених пунктів, виявлено, вилучено та знищено 21 вибухонебезпечний предмет часів минулих війн.

                                         ГУ ДСНС України у Луганській області

Схожі матеріали