Попаснянський район: у ставку потонула 50-річна жінка
Купальний сезон ще в самому розпалі, а в області вже офіційно зареєстровано 28 людей, які потонули. Трагедії можуть трапитись на березі найближчої річки або будь-якого озера.
Так, 16 липня на ставку №9 с. Новозванівка знайшла свою загибель у воді вже четверта жертва Попаснянського району. Як стало відомо зі слів сусідів, 50-річну жінку напередодні трагедії бачили на дамбі з невідомим чоловіком під час відпочинку з оковитою, що не було винятком, адже вона постійно зловживала алкоголем. Чому вона опинилась у воді і загинула, встановить слідство. Але відомо, що наступного дня її бездиханне тіло з водойми дістали місцеві мешканці.
Щороку у водоймах Луганської області знаходять свою смерть близько 100 людей, 10 з яких діти. Причому, з незалежних від них причин тонуть одиниці, решта - порушують елементарні правила безпеки. Головне правило говорить: не знаючи броду - не лізь у воду! Але багатьох мешканців області, чий мозок, затуманений алкоголем, це не бентежить, і виходить, що сумна статистика з десятками потонулих турбує поки тільки рятувальників.
ГУ ДСНС у Луганській області