Рятувальники отримали оприскувачі для дезінфекції у рамках проєкту ПРООН «Недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Кремінщини»

clock
15.05.2020 11:38

14 травня Кремінська міська рада передала 3 акумуляторних та 3 бензинових оприскувачі, придбаних  у рамках проєкту ПРООН «Недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Кремінщини», рятувальникам 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини та Кремінському міськрайонному відділу ГУ ДСНС України у Луганській області.

«Це обладнання якісно і швидко виконує дезінфікування. Можна охопити більшу територію за невеликий період часу. Тому, вже сьогодні оприскувачі в роботі, це допомагає рятувальникам забезпечити чистоту і дезінфекцію в місті. Адже це запорука того, що інфекція не буде розповсюджуватися містом», - начальник Кремінського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області Андрій Павлов.  

 

viber image.jpg 2.jpg


ГУ ДСНС України у Луганській області

Схожі матеріали