Станично-Луганський район: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з населенням з приводу спалення сухої трави

clock
03.07.2020 08:29

Більшість пожеж, що сталися в Станично-Луганському районі з початку року - це пожежі в екосистемах: загоряння сухої рослинності, чагарників та очерету. Тому рятувальники приділяють підвищену увагу інформаційній роботі з населенням.

Протягом перших днів липня фахівці Станично-Луганського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області провели агітаційний рейд житловим сектором, метою якого було нагадування громадянам про небезпеку пожеж у екосистемах. Під час бесід розповідали, що суха трава дуже легкозаймиста, а сильні вітри, що притаманні нашій степовій місцевості, швидко розносять вогонь. Для наочності людям роздали спеціально розроблену тематичну листівку.

Рятувальники вкотре застерігають: будьте обережні із вогнем біля сухої трави. Не розпалюйте вогнища поблизу житлових маєтків, уважно стежте за будь-якими проявами горіння – вогнем, димом, тлінням. При виявленні пожежі негайно повідомляйте до Служби порятунку за телефоном “101”!

СтЛугтрава1.JPG СтЛуг2.JPG



ГУ ДСНС України у Луганській області

Схожі матеріали