Сєвєродонецькі рятувальники провели навчання з ліквідації умовної пожежі в медзакладі
12 лютого на базі Сєвєродонецької міської багатопрофільної лікарні відбулися пожежно-тактичні тренування по ліквідації пожежі та пошуку й рятуванню потерпілих.
Згідно тактичного задуму, в одній з палат лікарні виникла пожежа, приміщення та коридори швидко наповнились токсичним димом. Персонал негайно передав повідомлення про пожежу до Служби порятунку «101».
Рятувальники 12-ї та 35-ї Державних пожежно-рятувальних частин ГУ ДСНС України у Луганській області оперативно прибули до місця виклику та негайно приступили до проведення робіт з пошуку та порятунку людей. За задумом, в палатах на 5 поверсі залишились двоє людей, які не змогли самостійно покинути задимлене приміщення.
Під час проведення розвідки газодимозахисники провели огляд всіх приміщень, на 5-му поверсі знайшли чоловіка і винесли на свіже повітря. Ще одного потерпілого евакуювали за допомогою автоколінчатого підйомника та ліквідували умовну пожежу.
Проведення таких навчань є надзвичайно важливим елементом формування високого рівня пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей.
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
ГУ ДСНС України у Луганській області



