Рятувальники Рубіжного перевірили готовність міського пляжу до купального сезону

clock
14.05.2021 10:22

Часто для відпочинку на природі, біля водоймищ громадяни обирають несанкціоновані, а отже, небезпечні місця. Тому й основними причинами трагедій на водних об’єктах залишаються купання у необладнаних місцях – стихійних пляжах, зрошувальних каналах, ставках; купання у нетверезому стані; порушення правил безпечного поводження на воді під час риболовлі, не контрольована батьками поведінка дітей.

Тож 14 травня співробітники Рубіжанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області спільно з представниками Рубіжанської міської ради пройшли узбережжям озера Пісочне, улюбленим місцем відпочинку громадян.

Рятувальники оцінили зовнішній вигляд пляжу, перевірили наявність відповідної документації та інформаційних стендів і щитів у доступних для відвідувачів місцях. Особливу увагу надзвичайники звернули на ті місця, де купання заборонене і де мають бути встановлені відповідні таблички.

 

Руб..jpg

 

ГУ ДСНС України у Луганській області

 

Схожі матеріали