м. Сєвєродонецьк: очільник рятувальників Луганщини прийняв участь у брифінгу

clock
25.07.2017 11:00

З настанням теплої та спекотної погоди суттєво зростає ймовірність виникнення пожеж у лісових масивах області з різних причин: це і нехтування правилами пожежної безпеки відвідувачами лісу, техногенні причини та інші. Також частішають випадки на водних об'єктах.

З початку поточного року на території області виникло 1274 пожежі, що на 71,5%  більше ніж за аналогічний період минулого року (743). Загинуло на пожежах 28 людей, з яких двоє дітей. Врятовано на пожежах 75 осіб, що на 15,4% більше ніж за аналогічний період минулого року (65 осіб).

Тому, 25 липня у будівлі Луганської облдержадміністрації відбувся брифінг, на який було запрошено Очільника рятувальників Луганщини Ігоря Савельєва, начальника управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації Володимира Мирошниченка та т.в.о. начальника управління-заступника начальника управління Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства Олексія Латиніна. На брифінгу розглядались питання профілактики щодо заходів попередження лісових пожеж та інших надзвичайних ситуацій у літній період.

 IMG_1348.JPGIMG_1346.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГУ ДСНС України у Луганській області

 

Схожі матеріали