м. Лисичанськ: рятувальники разом з представниками патрульної поліції провели профілактичні бесіди зі школярами
28 лютого співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області разом із співробітниками управління патрульної поліції в Луганській області провели профілактичні бесіди зі школярами шкіл №28 та №4 міста Лисичанська.
Співробітники Служби порятунку звернули увагу молодого покоління на причини виникнення пожеж і способи їх запобігання, потенційні небезпеки, які характерні для Луганського регіону, провели інструктаж щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
З метою профілактики дітям були продемонстровані різні види снарядів, мін та гранат, необережне поводження з якими може призвести до трагедії. Тому співробітники ДСНС розповіли правила безпеки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Під час занять школярі засвоїли порядок дій в екстремальних ситуаціях та записали телефони, за якими необхідно звертатись за допомогою: 101 (ДСНС) та 102 (поліція).
Наприкінці лекції школярі отримали тематичні пам’ятки та інформаційні листівки з питань безпеки та міцні знання, завдяки яким вдасться мінімізувати випадки виникнення надзвичайних подій, які спричинені дитячою необачністю та необізнаністю в основних аспектах безпеки життєдіяльності.


ГУ ДСНС України у Луганській області