Звернення до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

clock
26.04.2018 06:19

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

Чорнобильська катастрофа назавжди увійшла в історію нашої країни чорною сторінкою. Вона залишила незабутній слід у житті мільйонів людей вже не одного покоління та закарбувала в пам’яті імена героїв, які ціною власного здоров’я та життя захистили нас від жахливих наслідків цієї трагедії. В цей день згадаємо ще раз тих, хто прийняв на себе смертоносний удар ядерної стихії та вклонімося їхнім рідним за подвиг їх чоловіків та синів. Ціною титанічних зусиль наші колеги-пожежники підкорили вогняну стихію, не дали їй розповсюдитися на інші енергоблоки. Дякую всім ліквідаторам аварії за їх мужність та відвагу. Від щирого серце бажаю Вам міцного здоров’я, миру і злагоди, найкращих земних щедрот та родинного затишку!

Здоров’я живим ліквідаторам та вічна пам’ять загиблим!

 

 

Тимчасово виконуючий обов’язки

начальника Головного управління

ДСНС України у Луганській області

Михайло Пшик

 

 

 

Схожі матеріали