м. Сєвєродонецьк: рятувальники прийняли участь в інтелектуальній грі "Що? Де? Коли?"

clock
27.04.2018 11:26

Школярі, рятувальники та патрульні – склад гравців шостої гри справжніх інтелектуалів «Що? Де? Коли?». Змагаються у кмітливості традиційно в Центрі дитячої та юнацької творчості. За час існування турніру у ньому взяли участь близько тисячі учасників. Цього року за перехідний приз, бронзову сову, боролися 560 учнів. До фіналу дійшли лише найсильніші. Цього року свої сили в інтелектуальній грі вирішили перевірити і співробітники Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області. Від гри у захваті, сподіваються і наступного року теж взяти в ній участь.

 

IMG_20180424_170352.jpgDSCN2996.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГУ ДСНС України у Луганській області

Схожі матеріали