м. Сєвєродонецьк: рятувальники спільно з представниками влади, лісовиками та поліцією проводять рейди в лісових масивах

clock
05.05.2018 10:46

З настанням спекотної погоди громадяни вирушають на відпочинок в ліс, де нехтуючи правилами пожежної безпеки розводять вогнища, кидають недопалки в суху траву. Тому 5 травня співробітники Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області спільно з відділом цивільного захисту міської ради, представниками лісомисливського господарства та Національною поліцією з метою попередження пожеж в екосистемах провели профілактичні рейди в лісових масивах міста Сєвєродонецька.

Рятувальники з відпочиваючими в лісі провели бесіди та розповіли, що причинами пожежі в лісі можуть стати блискавка або засуха, але головною причиною виникнення пожеж у лісі є необережність людини. Рятувальники наголосили, що вкрай небезпечно: кидати палаючі сірники, недопалки; палити суху траву; залишати в лісі промаслені або просочені іншою горючою речовиною клапті тканини та нагадали, що розпорядженням міського голови  розводити багаття в хвойних лісах заборонено. Під час рейду були роздані листівки-пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки під час відпочинку в лісі.

 

3.jpg2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГУ ДСНС України у Луганській області

Схожі матеріали