м. Сєвєродонецьк: рятувальники нагадали працівникам автозаправних станцій правила пожежної безпеки

clock
14.05.2018 08:22

14 травня інспекторським складом Сєвєродонецького міського управління  ГУ ДСНС України у Луганській області було проведено профілактичні бесіди із працівниками автозаправних станцій міста Сєвєродонецька. Під час спілкування рятувальники нагадали співробітникам АЗС основні правила пожежної безпеки як на робочому місці, так і вдома. Також роз’яснили  правила користування первинними засобами пожежогасіння, зокрема вогнегасниками та обговорили дії у разі виникнення пожежі на автозаправній станції. 

Рятувальники наголосили, що на автозаправних станціях забороняється курити, проводити ремонтні та інші роботи, пов’язані із застосуванням відкритого вогню як у будівлі АЗС, так і на відстані менше 20 м від її території. Якщо відбувається зливання нафтопродуктів з автоцистерн до резервуарів, то застосування відкритого вогню забороняється на відстані менше 40 м від території АЗС. Також заборонено заправляння транспортних засобів з увімкненими двигунами. Наприкінці зустрічі рятувальники вручили працівникам АЗС листівки з правилами безпеки життєдіяльності.

         

 

IMG_0921.JPGIMG_0935.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГУ ДСНС України у Луганській області

 

Схожі матеріали