м. Сєвєродонецьк: рятувальники нагадали працівникам автозаправних станцій правила пожежної безпеки
14 травня інспекторським складом Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області було проведено профілактичні бесіди із працівниками автозаправних станцій міста Сєвєродонецька. Під час спілкування рятувальники нагадали співробітникам АЗС основні правила пожежної безпеки як на робочому місці, так і вдома. Також роз’яснили правила користування первинними засобами пожежогасіння, зокрема вогнегасниками та обговорили дії у разі виникнення пожежі на автозаправній станції.
Рятувальники наголосили, що на автозаправних станціях забороняється курити, проводити ремонтні та інші роботи, пов’язані із застосуванням відкритого вогню як у будівлі АЗС, так і на відстані менше 20 м від її території. Якщо відбувається зливання нафтопродуктів з автоцистерн до резервуарів, то застосування відкритого вогню забороняється на відстані менше 40 м від території АЗС. Також заборонено заправляння транспортних засобів з увімкненими двигунами. Наприкінці зустрічі рятувальники вручили працівникам АЗС листівки з правилами безпеки життєдіяльності.


ГУ ДСНС України у Луганській області