м. Рубіжне: рятувальники провели інструктаж представникам духовенства напередодні Дня Святої Трійці

clock
22.05.2018 11:16

22 травня, напередодні Дня Святої Трійці, співробітники Рубіжанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичні інструктажі з представниками духовенства та з обслуговуючим персоналом культових споруд, який буде задіяний у проведенні заходів. Під час цього заходу рятувальники розповіли про основні причини пожеж, про небезпеку, яку становить масове використання відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок. Також фахівці нагадали, що після завершення служби не слід залишати у церквах непогашені свічки, електропобутові та освітлювальні прилади необхідно від’єднати від електромережі. По завершенню профілактичного рейду співробітники ДСНС роздали усім пам`ятки із роз`ясненням основних правил пожежної безпеки.

DSC01779.JPGIMG_20150320_115822.jpg

 

 

                                                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      ГУ ДСНС  у Луганській області

Схожі матеріали