м. Сєвєродонецьк: рятувальники закликають громадян відпочивати безпечно на озерах міста
1 червня у боротьбі за безпеку кожної людини співробітники Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели патрулювання місць активного відпочинку громадян на водоймах міста. Рятувальники посилили нагадали відпочиваючим на озерах та рибалкам правила поведінки на воді та вручили листівки.
Під час патрулювання рятувальники закликали громадян не залишати дітей без нагляду під час відпочинку біля водойм, не пірнати у воду в незнайомих місцях, не заходити у воду в темний час доби та в стані алкогольного сп’яніння. Співробітники Служби порятунку наголосили, вода забрала багато людських життів – не наражайте себе на небезпеку. Адже кожна людина повинна пам’ятати елементарні правила поведінки біля води, щоб відпочинок залишив тільки приємні спогади і враження.


ГУ ДСНС України у Луганській області