Привітання очільника рятувальників Луганщини з Днем медичного працівника

clock
16.06.2018 05:18

Шановні лікарі, провізори, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, всі працівники системи охорони здоров’я!

Вітаю Вас із професійним святом! У цей святковий червневий день прийміть слова вдячності за професійну майстерність, чуйне серце і душевне тепло.  Низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю, котру Ви виконуєте за будь-яких умов.

Сьогодні сотні відданих своєму фаху лікарів працюють у зоні проведення Операції Об’єднаних сил,
де рятують поранених військових, надають допомогу місцевим мешканцям, волонтерам та всім, кому не байдужа наша земля. Героїчно виконуючи свою роботу, наші медики ризикують власним життям і нехтують особистим спокоєм.

Бажаю Вам і Вашим сім’ям міцного здоров’я, достатку, безхмарного неба та радості у кожній миті буття. Нехай праця на благо українського народу приносить тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!

 

З повагою                                                                                                                                                                                                                                                                             

Михайло Пшик

Схожі матеріали